Sveiki mieli lankytojai! Mes startuojame su visiškai nauju projektu – Cvformos.lt. Čia planuojame talpinti daugybę naudingos informacijos tiems, kurie planuoja pokyčius karjeroje. Mūsų svetainėje šie žmonės ras daugybę naudingos informacijos apie darbo paieškas ir karjerą ir, žinoma, gaus pagalbą prireikus parengti gyvenimo aprašymą arba taip vadinamą CV.

Mūsų svetainė yra sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje mes koncentruojames į jau parengtus CV šablonus. Ši svetainės dalis yra skirta tiems, kurie jau rado darbo pasiūlymą ir nori kandidatuoti į sau patinkančią poziciją, tačiau neturi tinkamai apipavidalinto gyvenimo aprašymo. Šioje dalyje visi šie lankytojai galės pigiai atsisiųsti puikiai adaptuotus ir lengvai redaguojamus CV šablonus į kuriuos suvedę savo duomenis iškart galės siųsti darbdviui.

Kita mūsų svetainės dalis yra informacinė ir skirta tiems, kurie planuoja savo karjerą ir nori daugiau informacijos apie tai, ką ir kaip reikia daryti, kad ta karjera klostytųsi šiek tiek geriau, o šie žmonės priimtų tinkamus sprendimus ir galėtų gauti vis geresnes pareigas. Šioje dalyje mes talpinsime daugybę puikių patarimų ir straipsnių, kurie padės geriau atsirinkti gerus darbo pasiūlymus, geriau parašyti motyvacinį laišką, padės geriau pasirodyti darbo pokalbiuose ir kitą svarbią informaciją jūsų karjerai. Tikimės, kad mūsų svetainė bus jums reikalinga ir naudinga.