Šiame puslapyje yra sudėti mūsų svetainės siūlomi CV šablonai.  Čia rasite kruopščiai paruoštų ir atrinktų gyvenimo aprašymo pavyzdžių bazę iš kurios galėsite išsirinkti jūsų poreikiams labiausiai tinkantį dokumentą, kurį atsisiuntus beliks tiesiog užpildyti duomenimis apie save ir nusiųsti potencialiam darbdaviui.

Atsižvelgiant į tai, kad skirtingiems darbo pasiūlymams reikalingi skirtingo tipo kandidatai, aišku, kad norint pretenduoti į juos, reikia naudoti tokį šabloną, kuris potencialiam darbdaviui leistų apie jus susidaryti tinkamą įspūdį ir tuo pačiu pakviesti jus į darbo pokalbį. Prisiminkite, kad iš visų gautų CV darbdaviai atsirenka vieną arba du procentus, kuriuos ir kviečia į darbo pokalbį. Todėl, tinkamai pasirinkę reikiamą šabloną, savo šansus padidinsite daug kartų.

Priklausomai nuo poreikių, jūs galite rinktis net iš kelių versijų mūsų siūlomų šablonų. Visi mūsų siūlomi šablonai yra gerai struktūrizuoti ir atitinka šių dienų reikalavimus, keliamus tokio tipo dokumentams. Visi jie yra paruošti tam, kad galėtų būti naudojami kartu su plačiausiai pasaulyje naudojamu Microsoft „Word“ teksto redaktoriumi.

Universalūs šablonai labiausiai tinka tiems, kurie rengiasi pretenduoti į įprastesnio darbo poziciją arba nenumano, kokio tipo žmogaus ieško potencialus darbdavys. Taip pat šie šablonai tinkami ir pretenduojant į aukščiausias pozicijas.

Modernūs šablonai yra tinkamiausi pretenduojant į vidutinės grandies specialistų, vadovų pareigas įmonėse, kuriose ieškoma žmogaus į poziciją, kurioje reikia ir rimtumo ir šiek tiek kūrybiškumo. Su tokiu šablonu atrodysite pakankamai solidžiai, bet kartu ir informuosite, kad esate atviri naujovėms ir kūrybai.

Kūrybiški šablonai labiausiai yra skirti tiems, kas nori pradėti karjerą kūrybinėse industrijose – mokytis tapti dizaineriu, būti jaunuoju reklamos ar rinkodaros specialistų. Tokiu šablonų darbdaviui pareikšite, kad menas jums ne svetimas, o pats esate pasirengęs mokytis ir išmokti.

Savaime suprantama, kad tai tik rekomendacinio pobūdžio patarimai, pagal kuriuos galite numanyti, kur kokį šabloną geriausiai naudoti. Bet jie nebūtinai reiškia, kad su moderniu šablonų negalite pretenduoti į vykdančiojo direktoriaus pareigas ar su kūrybiškų neturite šansų vadovauti skyriuje. Šabloną rinkitės pagal savo nuojautą ir pagal tai, kuris jų labiausiai jums patinka, o kartu ir atspindi jūsų asmenybę.