Projekto „CV formos“ idėja kilo beieškant informacijos apie tai, kaip susikurti gerą gyvenimo aprašymą. Deja, beieškant tokios informacijos, paaiškėjo, kad tai nėra taip jau paprasta – tekstinė informacija nėra jau tokia išsami ir gerokai moraliai atgyvenusi, o pavyzdžiai arba labai jau nevykę arba pakankamai brangus. Akivaizdu, kad šių karjeros galimybių laikais yra ryškus trūkumas kokybiško informacijos ir siuntinių šaltinio, kuriuo galima būtų pasitikėti. Štai taip ir atsirado idėja sukurti tokį puslapį, kuriame žmonės galėtų sužinoti kaip parengti gerą CV ir galėtų daug neinvestuodami gauti puikių pavyzdžių, kuriuos beliktų užpildyti ir nusiųsti potencialiam darbdaviui.

Kurdami šį puslapį galvojome apie savo būsimą lankytoją. Mūsų nuomone – kuo puslapis yra paprastesnis, tuo lengviau yra jame susigaudyti ir rasti tai, ko ieškote. Taigi, informaciją suskirstėme į tris dalis – bendrąją informaciją apie projektą (kontaktai, apie mus ir pan.), naudingos informacijos skiltį ir, žinoma, atsisiuntimų skiltį iš kurios galėsite atsisiųsti CV šablonus ir pavyzdžius.

Naudingos informacijos skiltyje jūs rasite naudingus straipsnius ir patarimus dėl jūsų gyvenimo aprašymo (CV) parengimo, darbo paieškos ir pokalbių dėl darbo patarimus. Trumpai tariant, jeigu netingėsite ir skaitysite, rasite visą reikiamą informaciją tam, kad darbo paieškos būtų sėkmingos, o jūs rastumėte savo svajonių darbą.

Atsisiuntimų skiltyje (CV šablonai, CV pavyzdžiai) jūs rasite jau parengtus atsisiųsti gyvenimo aprašymų pavyzdžius, kuriuos jums beliks tiesiog užpildyti informacija apie save. Jums nereikės rūpintis ar visos skiltys yra ir kt. Maža to, atsisiuntę ir užpildę šabloną galėsite būti tikri, kad padarysite teigiamą įspūdį darbdaviui, nepriklausomai nuo to, kokio įvaizdžio siekiate – būti kūrybiški ar solidūs.

Tikimės, kad šis projektas bus geras pagalbininkas jums tiek pradėjus darbo paieškas, tiek radus patinkantį darbo pasiūlymą. Tikime, kad mūsų informacija padės jums rinktis gerus pasiūlymus, sudaryti puikų įspūdį darbdaviui ir gauti trokštamą darbą!